CRD LOJİSTİK

BİZ KİMİZ ?

CRD Lojistik İnşaat Petrol Çevre Danışmanlığı Tehlikeli ve Katı Atık San. Tic. Ltd. Şti. Coşkun DOĞMUŞ tarafından 2010 yılında Mersin’de kurulmuştur. CRD Lojistik Endüstriyel Atık Yönetimi konusunda çalışmaya başlamıştır.

Şirketimiz geçmişten gelen deneyime dayalı tecrübesi ve disiplinli çalışma prensibiyle, konusunda eğitimli ve uzman kadrosu, yüzlerce çalışanı, bir çok çalışma alanı, donanımlı ve büyük araç parkı ile bulunduğu bölgede ve ülkemizde, endüstriyel atık yönetimi hakkında engin bilgi ve becerisi ile atık depolama alanlarının inşaası, atıkların nakliyesi ve depolanması, çevresel her konuda danışmanlık hizmetleriyle her geçen gün daha da büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çevresel alanda yapmış olduğu yatırımlar ve faaliyetler ile çalıştığı bölgelerde oluşturduğu istihdam gücüyle ülke ekonomisine katkıda bulunan firmamız, yapmış olduğu hizmetleri en kısa zamanda en kaliteli şekilde bitirmeyi amaçlayan bir politika izlemektedir.

Firmamız ayrıca kazı, hafriyat konusunda da faaliyette bulunmuş, madencilik alanında da yeni yatırımlar planlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Çevresel alanda ve faaliyet gösterdiğimiz diğer alanlar da bilgimiz, becerimiz, tekniğimiz ve kaliteli hizmetimiz ile yurt içinde ve yurt dışında firmamızın marka değerini arttırmaktır.

MİSYONUMUZ

Kendimize görev edindiğimiz ilkeli, prensipli ve disiplinli çalışmamız ile insanlığa ve doğaya hizmet ederek ulusal ve global alanda sektörümüzde öncü olmaktır.